quitude

quitude
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 12 Jan 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 76% The Green Mile (1999) - Rated 17 Feb 2013
60 15% Basic Instinct 2 (2006) - Rated 17 Feb 2013
80 76% Black Swan (2010) - Rated 17 Feb 2013
70 38% City of Angels (1998) - Rated 17 Feb 2013
65 26% Clash of the Titans (2010) - Rated 17 Feb 2013
75 56% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 13 Jan 2013
65 26% Spider-Man (2002) - Rated 13 Jan 2013
60 15% Hulk (2003) - Rated 13 Jan 2013
60 15% Jumper (2008) - Rated 13 Jan 2013
80 76% The Dark Knight (2008) - Rated 13 Jan 2013