Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
qweqwe123122

Flick Fan - 45 Film Ratings

Member Since: Dec 19, 2019

Location: Italy

more Recent Ratings
Check out qweqwe123122's...
47% Burning (2018) - Jul 15, 2020
47% Damage (1992) - Jul 11, 2020
15% Greta (2019) - Jul 03, 2020
47% Dragged Across Concrete (2019) - Jun 30, 2020
47% Duelles (2018) - Jun 20, 2020
15% Underwater (2020) - Jun 15, 2020
80% In the Mood for Love (2000) - Apr 17, 2020
47% Parasite (2019) - Apr 17, 2020
47% Loveless (2017) - Apr 15, 2020
80% The Favourite (2018) - Apr 15, 2020