qwertysac

qwertysac
Movie Buff - 425 Film Ratings
Member Since: 12 Oct 2012
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 84% Little Giants (1994) - Rated 12 Oct 2012
92 91% Bon Cop, Bad Cop (2006) - Rated 12 Oct 2012
95 95% My Cousin Vinny (1992) - Rated 12 Oct 2012
90 88% Army of Darkness (1993) - Rated 12 Oct 2012
94 93% Bad Boys II (2003) - Rated 12 Oct 2012
98 97% Liar Liar (1997) - Rated 12 Oct 2012
92 91% Sleepers (1996) - Rated 12 Oct 2012
92 91% Beowulf (2007) - Rated 12 Oct 2012
95 95% Back to the Future Part III (1990) - Rated 12 Oct 2012
95 95% Back to the Future Part II (1989) - Rated 12 Oct 2012