qwertyzinger

qwertyzinger
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 88% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 23 Nov 2015
15 46% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 23 Nov 2015
20 57% Flight of the Navigator (1986) - Rated 23 Nov 2015
19% 8 Women (2002) - Rated 23 Nov 2015
55 73% The Crow (1994) - Rated 23 Nov 2015
75 96% Jason X (2002) - Rated 23 Nov 2015
60 80% Kung Fu Panda (2008) - Rated 23 Nov 2015
19% Tatar Ramazan (1990) - Rated 23 Nov 2015
15 46% Herbie: Fully Loaded (2005) - Rated 23 Nov 2015
19% Almost Famous (2000) - Rated 23 Nov 2015