r080

r080
Movie Buff - 171 Film Ratings
Member Since: 10 Mar 2014
Location: Prague, Czech Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 68% The Evil Dead (1981) - Rated 10 Mar 2014
85 45% Death Race 2000 (1975) - Rated 10 Mar 2014
92 80% Brazil (1985) - Rated 10 Mar 2014
90 68% The Big Lebowski (1998) - Rated 10 Mar 2014
85 45% Battle Royale (2000) - Rated 10 Mar 2014
85 45% RoboCop (1987) - Rated 10 Mar 2014
90 68% Zodiac (2007) - Rated 10 Mar 2014
90 68% Jackie Brown (1997) - Rated 10 Mar 2014
85 45% The Raid: Redemption (2012) - Rated 10 Mar 2014
85 45% Elite Squad (2007) - Rated 10 Mar 2014