Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
r1yEEr

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Nov 20, 2018

more Recent Ratings
85 30% Easy A (2010) - Nov 20, 2018
55 15% Her (2013) - Nov 20, 2018
98 95% The Grand Budapest Hotel (2014) - Nov 20, 2018
95 70% Run Lola Run (1998) - Nov 20, 2018
50 5% No Strings Attached (2011) - Nov 20, 2018
85 30% Secretary (2002) - Nov 20, 2018
95 70% Silver Linings Playbook (2012) - Nov 20, 2018
90 45% Traffic (2000) - Nov 20, 2018
95 70% The Hurt Locker (2009) - Nov 20, 2018
95 70% Clerks (1994) - Nov 20, 2018