r313pp

r313pp
Movie Buff - 120 Film Ratings
Member Since: 26 Oct 2014
Location: Moscow, Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 12% Who Am I (2014) - Rated 08 Aug 2015
85 52% Prisoners (2013) - Rated 26 May 2015
95 93% Ghost in the Shell 2.0 (2008) - Rated 26 May 2015
75 20% The Lego Movie (2014) - Rated 26 May 2015
70 12% The Crow (1994) - Rated 26 May 2015
75 20% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 26 May 2015
95 93% City of God (2002) - Rated 10 May 2015
75 20% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 01 May 2015
80 33% American Sniper (2014) - Rated 25 Apr 2015
90 75% Interstellar (2014) - Rated 25 Apr 2015