Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
r4uDLq

Flick Fan - 43 Film Ratings

Member Since: Aug 10, 2019

more Recent Ratings
80 32% Alien (1979) - Aug 30, 2019
80 32% How to Train Your Dragon (2010) - Aug 30, 2019
90 79% Spider-Man 3 (2007) - Aug 10, 2019
92 91% Kingsman: The Secret Service (2015) - Aug 10, 2019
90 79% Stargate (1994) - Aug 10, 2019
77 24% The Chronicles of Riddick (2004) - Aug 10, 2019
82 40% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Aug 10, 2019
92 91% Mission: Impossible III (2006) - Aug 10, 2019
50 3% Baby Driver (2017) - Aug 10, 2019
87 67% Labyrinth (1986) - Aug 10, 2019