Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
r8rGf1

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Aug 26, 2019

more Recent Ratings
80 0% Se7en (1995) - Aug 26, 2019
100 0% Spirited Away (2001) - Aug 26, 2019
80 0% Shutter Island (2010) - Aug 26, 2019
80 0% Outbreak (1995) - Aug 26, 2019
60 0% Predator 2 (1990) - Aug 26, 2019
60 0% The Book of Eli (2010) - Aug 26, 2019
70 0% The Beach (2000) - Aug 26, 2019
70 0% 3:10 to Yuma (2007) - Aug 26, 2019
100 0% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Aug 26, 2019
100 0% Fight Club (1999) - Aug 26, 2019