Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
r9KUew

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Jul 22, 2019

more Recent Ratings
40 3% The Brothers Grimm (2005) - Jul 22, 2019
87 85% The Patriot (2000) - Jul 22, 2019
80 50% The Social Network (2010) - Jul 22, 2019
87 85% Million Dollar Baby (2004) - Jul 22, 2019
90 96% The Truman Show (1998) - Jul 22, 2019
68 17% Scanners (1981) - Jul 22, 2019
85 67% Bridge to Terabithia (2007) - Jul 22, 2019
75 39% The English Patient (1996) - Jul 22, 2019
45 10% Saw III (2006) - Jul 22, 2019
85 67% Source Code (2011) - Jul 22, 2019