rAVAlator

ravalator
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 09 Oct 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 26% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 09 Oct 2016
73 26% American Hustle (2013) - Rated 09 Oct 2016
60 19% The Big Lebowski (1998) - Rated 09 Oct 2016
90 58% Headhunters (2011) - Rated 09 Oct 2016
50 13% Collateral (2004) - Rated 09 Oct 2016
50 13% Dark Places (2015) - Rated 09 Oct 2016
45 6% Blue Ruin (2014) - Rated 09 Oct 2016
20 2% Valhalla Rising (2010) - Rated 09 Oct 2016
85 34% Gran Torino (2008) - Rated 09 Oct 2016
85 34% Inglourious Basterds (2009) - Rated 09 Oct 2016