Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
rGFSBB

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Nov 5, 2018

more Recent Ratings
5% The Birdcage (1996) - Nov 05, 2018
70 85% Maverick (1994) - Nov 05, 2018
55 55% I Love You, Man (2009) - Nov 05, 2018
42 45% Grindhouse (2007) - Nov 05, 2018
20 25% Man on the Moon (1999) - Nov 05, 2018
100 95% Red Dragon (2002) - Nov 05, 2018
39 35% Babel (2006) - Nov 05, 2018
15 15% The Matrix Reloaded (2003) - Nov 05, 2018
65 75% The Last Samurai (2003) - Nov 05, 2018
60 65% Hotel Rwanda (2004) - Nov 05, 2018