Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
rNW72t

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Apr 24, 2019

more Recent Ratings
80 35% The Sandlot (1993) - Apr 24, 2019
50 5% The Hot Chick (2002) - Apr 24, 2019
90 70% Tarzan (1999) - Apr 24, 2019
60 15% King Kong (2005) - Apr 24, 2019
75 25% Shrek Forever After (2010) - Apr 24, 2019
90 70% The Devil Wears Prada (2006) - Apr 24, 2019
90 70% Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Apr 24, 2019
90 70% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Apr 24, 2019
85 45% Click (2006) - Apr 24, 2019
100 95% Mean Girls (2004) - Apr 24, 2019