Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
rOGiIw

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Oct 6, 2019

more Recent Ratings
50 5% Apocalypse Now Redux (2001) - Oct 06, 2019
85 80% Thor: Ragnarok (2017) - Oct 06, 2019
70 25% La La Land (2016) - Oct 06, 2019
65 15% Ocean's Thirteen (2007) - Oct 06, 2019
75 40% The Holiday (2006) - Oct 06, 2019
80 60% Inside Out (2015) - Oct 06, 2019
90 95% The Shawshank Redemption (1994) - Oct 06, 2019
80 60% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Oct 06, 2019
75 40% Baby Driver (2017) - Oct 06, 2019
85 80% The Sound of Music (1965) - Oct 06, 2019