Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
rababarber

Movie Buff - 115 Film Ratings

Member Since: Mar 12, 2016

Location: Estonia

more Recent Ratings
Check out rababarber's...
90 96% Dead Man (1995) - Dec 15, 2017
81 82% Birdman (2014) - Mar 13, 2016
70 35% Cube (1997) - Mar 13, 2016
72 49% Dune (1984) - Mar 13, 2016
65 30% The 13th Warrior (1999) - Mar 13, 2016
74 57% A Beautiful Mind (2001) - Mar 12, 2016
40 1% Red Riding Hood (2011) - Mar 12, 2016
70 35% House of Flying Daggers (2004) - Mar 12, 2016
75 60% Django Unchained (2012) - Mar 12, 2016
65 30% Tron: Legacy (2010) - Mar 12, 2016