Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
rabarbaci

Flick Fan - 38 Film Ratings

Member Since: Sep 1, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out rabarbaci's...
95 90% Modern Times (1936) - Sep 01, 2018
100 97% Snow White and the Seven Dwarfs (1937) - Sep 01, 2018
85 67% Toy Story 2 (1999) - Sep 01, 2018
85 67% Slumdog Millionaire (2008) - Sep 01, 2018
80 50% The Silence of the Lambs (1991) - Sep 01, 2018
75 32% Limitless (2011) - Sep 01, 2018
90 80% Shrek the Third (2007) - Sep 01, 2018
100 97% Pink Floyd The Wall (1982) - Sep 01, 2018
70 23% 2012 (2009) - Sep 01, 2018
80 50% Finding Nemo (2003) - Sep 01, 2018