rabarrett

rabarrett
Movie Buff - 193 Film Ratings
Member Since: 22 Nov 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 32% Chinatown (1974) - Rated 24 Nov 2017
89 66% Shall We Dance? (1996) - Rated 23 Nov 2017
89 66% Legally Blonde (2001) - Rated 23 Nov 2017
89 66% Jurassic Park (1993) - Rated 23 Nov 2017
88 51% Manon of the Spring (1986) - Rated 23 Nov 2017
80 7% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 23 Nov 2017
82 11% Tootsie (1982) - Rated 23 Nov 2017
80 7% The Gift (2015) - Rated 23 Nov 2017
88 51% Blood Diamond (2006) - Rated 23 Nov 2017
92 82% The Girl Next Door (2004) - Rated 23 Nov 2017