Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
raboom

Cinema Addict - 1499 Film Ratings

Member Since: Aug 6, 2008

Location: Concord, NC, USA

more Recent Ratings
74 23% The Boy Who Harnessed the Wind (2019) - Aug 16, 2020
83 66% Ratatouille (2007) - Jun 23, 2020
76 29% Maleficent: Mistress of Evil (2019) - Jun 23, 2020
68 12% The Captive (2014) - Jun 23, 2020
83 66% The Babysitter (2017) - May 22, 2020
12 0% The Platform (2019) - Apr 11, 2020
81 56% Maniac (2018) - Jan 04, 2020
96 98% Ray Donovan (2014) - Jan 04, 2020
91 94% Atypical (2017) - Jan 04, 2020
88 87% Daniel Sloss: Live Shows (2018) - Jan 04, 2020