rachio88

rachio88
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 18 Jun 2023
Location: Preston, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 47% Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Rated 21 Jun 2023
90 79% The Graduate (1967) - Rated 21 Jun 2023
90 79% Gone Girl (2014) - Rated 21 Jun 2023
90 79% Jaws (1975) - Rated 21 Jun 2023
100 95% Jurassic Park (1993) - Rated 21 Jun 2023
80 47% Ghost World (2001) - Rated 19 Jun 2023
6% Friday the 13th (2009) - Rated 19 Jun 2023
75 25% Jojo Rabbit (2019) - Rated 19 Jun 2023
80 47% Gæsterne (2022) - Rated 19 Jun 2023
80 47% Rita, Sue and Bob Too (1987) - Rated 19 Jun 2023