Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
radiatorlady

Flick Fan - 59 Film Ratings

Member Since: Dec 10, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out radiatorlady's...
65 31% Saving Private Ryan (1998) - Dec 11, 2019
65 31% Heavenly Creatures (1994) - Dec 11, 2019
76 72% Persona (1966) - Dec 11, 2019
74 63% Good Will Hunting (1997) - Dec 11, 2019
78 77% Y Tu Mamá También (2001) - Dec 11, 2019
74 63% Requiem for a Dream (2000) - Dec 11, 2019
65 31% Bonnie and Clyde (1967) - Dec 11, 2019
75 68% Alien (1979) - Dec 11, 2019
83 88% Perfect Blue (1998) - Dec 11, 2019
10 9% Lawrence of Arabia (1962) - Dec 10, 2019