raducocos89

raducocos89
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 11 Oct 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

3% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 12 Oct 2019
80 16% Nightcrawler (2014) - Rated 12 Oct 2019
100 83% Source Code (2011) - Rated 12 Oct 2019
100 83% Deja Vu (2006) - Rated 12 Oct 2019
95 59% The Equalizer (2014) - Rated 12 Oct 2019
100 83% Along Came a Spider (2001) - Rated 11 Oct 2019
95 59% The Tourist (2010) - Rated 11 Oct 2019
95 59% Gone Baby Gone (2007) - Rated 11 Oct 2019
100 83% Man on Fire (2004) - Rated 11 Oct 2019
85 24% Midnight in Paris (2011) - Rated 11 Oct 2019