rafaelberia

rafaelberia
Movie Buff - 117 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2013
Location: SANTA MARIA, RS, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 90% Eating Out 2: Sloppy Seconds (2006) - Rated 06 Feb 2013
95 93% Eating Out: All You Can Eat (2009) - Rated 06 Feb 2013
97 96% Eating Out (2004) - Rated 06 Feb 2013
91 79% Miss March (2009) - Rated 06 Feb 2013
88 48% Mean Girls (2004) - Rated 06 Feb 2013
60 17% Herbie: Fully Loaded (2005) - Rated 06 Feb 2013
73 27% Georgia Rule (2007) - Rated 06 Feb 2013
60 17% Machete (2010) - Rated 06 Feb 2013
92 87% Freaky Friday (2003) - Rated 06 Feb 2013
88 48% Shortbus (2006) - Rated 06 Feb 2013