Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
rafaflp

Movie Buff - 108 Film Ratings

Member Since: Aug 5, 2018

Location: Brazil

more Recent Ratings
85 61% Get Out (2017) - Aug 06, 2018
85 61% Pride & Prejudice (2005) - Aug 06, 2018
80 39% Comet (2014) - Aug 06, 2018
85 61% (500) Days of Summer (2009) - Aug 06, 2018
90 83% House of Cards (2013) - Aug 06, 2018
90 83% Fight Club (1999) - Aug 06, 2018
90 83% The Dark Knight (2008) - Aug 06, 2018
90 83% Reservoir Dogs (1992) - Aug 06, 2018
90 83% Black Mirror (2011) - Aug 06, 2018
95 96% Breaking Bad (2008) - Aug 06, 2018