ragaskar

ragaskar
Movie Buff - 181 Film Ratings
Member Since: 07 Mar 2014
Location: San Francisco, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 75% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 25 Apr 2014
75 43% Mud (2013) - Rated 25 Apr 2014
72 20% Out of the Furnace (2013) - Rated 25 Apr 2014
76 59% Lagaan: Once Upon a Time in India (2001) - Rated 07 Mar 2014
78 75% Sherlock Holmes (2009) - Rated 07 Mar 2014
77 68% Pi (1998) - Rated 07 Mar 2014
76 59% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 07 Mar 2014
77 68% Ronin (1998) - Rated 07 Mar 2014
85 93% Gandhi (1982) - Rated 07 Mar 2014
85 93% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 07 Mar 2014