raggle

raggle
Movie Buff - 121 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 95% Men in Black III (2012) - Rated 05 Mar 2019
90 57% Holy Motors (2012) - Rated 05 Mar 2019
89 44% Baby Driver (2017) - Rated 05 Mar 2019
90 57% Submarine (2010) - Rated 05 Mar 2019
86 25% The Big Short (2015) - Rated 05 Mar 2019
74 2% Iron Man 3 (2013) - Rated 05 Mar 2019
92 75% Westworld (2016) - Rated 05 Mar 2019
89 44% Fury (2014) - Rated 05 Mar 2019
88 35% Interstellar (2014) - Rated 05 Mar 2019
85 19% Prometheus (2012) - Rated 05 Mar 2019