Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
rahsirrah

Cinema Addict - 1587 Film Ratings

Member Since: Mar 9, 2009

Location: Canada

more Recent Ratings
70 70% The Reader (2008) - Jun 25, 2019
80 86% Sense8 (2015) - Dec 03, 2018
70 70% Before the Fall (2004) - Dec 03, 2018
70 70% Epic (2013) - Dec 29, 2017
60 51% Get Out (2017) - Nov 07, 2017
80 86% The Diary of a Teenage Girl (2015) - Nov 07, 2017
75 79% Mistaken for Strangers (2014) - Nov 03, 2017
70 70% Eyes Wide Shut (1999) - Nov 03, 2017
70 70% Alien (1979) - Sep 06, 2017
80 86% Goodfellas (1990) - Sep 06, 2017