rahul2803

rahul2803
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 08 Oct 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Cinemastic person😊

more Recent Ratings

85 37% Chinatown (1974) - Rated 08 Oct 2017
85 37% Taxi Driver (1976) - Rated 08 Oct 2017
95 91% Reservoir Dogs (1992) - Rated 08 Oct 2017
95 91% Oldboy (2003) - Rated 08 Oct 2017
80 20% In Time (2011) - Rated 08 Oct 2017
90 66% Shutter Island (2010) - Rated 08 Oct 2017
90 66% Rope (1948) - Rated 08 Oct 2017
90 66% Double Indemnity (1944) - Rated 08 Oct 2017
90 66% Inception (2010) - Rated 08 Oct 2017
85 37% Gone Girl (2014) - Rated 08 Oct 2017