raiden3788

raiden3788
Film Freak - 591 Film Ratings
Member Since: 16 Sep 2013
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 63% The Karate Kid (2010) - Rated 16 Sep 2013
90 90% A Goofy Movie (1995) - Rated 16 Sep 2013
60 31% The Ninth Gate (2000) - Rated 16 Sep 2013
60 31% Chocolat (2000) - Rated 16 Sep 2013
1% Inspector Gadget (1999) - Rated 16 Sep 2013
85 81% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 16 Sep 2013
65 39% Dungeons & Dragons (2000) - Rated 16 Sep 2013
50 19% Battlefield Earth (2000) - Rated 16 Sep 2013
85 81% Love Actually (2003) - Rated 16 Sep 2013
90 90% The Departed (2006) - Rated 16 Sep 2013