RainbowDance

rainbowdance
Movie Buff - 194 Film Ratings
Member Since: 07 Oct 2013
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 65% Strawberry Fields (2012) - Rated 19 Feb 2015
80 65% The Piano (1993) - Rated 31 May 2014
65 48% The Triplets of Belleville (2003) - Rated 31 May 2014
100 93% Dances with Wolves (1990) - Rated 31 May 2014
75 58% Groundhog Day (1993) - Rated 31 May 2014
80 65% Wings of Desire (1987) - Rated 31 May 2014
4% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 27 Oct 2013
12% George of the Jungle (1997) - Rated 27 Oct 2013
12% Click (2006) - Rated 27 Oct 2013
100 93% Vincent (1982) - Rated 27 Oct 2013