raincityjazz

raincityjazz
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 29 Mar 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 4% 300 (2007) - Rated 29 Mar 2015
95 87% The Prince of Egypt (1998) - Rated 29 Mar 2015
95 87% Groundhog Day (1993) - Rated 29 Mar 2015
75 33% Office Space (1999) - Rated 29 Mar 2015
85 58% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 29 Mar 2015
85 58% Bruce Almighty (2003) - Rated 29 Mar 2015
75 33% Night at the Museum (2006) - Rated 29 Mar 2015
95 87% To Have and Have Not (1944) - Rated 29 Mar 2015
90 70% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 29 Mar 2015
65 12% Die Hard (1988) - Rated 29 Mar 2015