raine

raine
Movie Buff - 123 Film Ratings
Member Since: 14 Jun 2013
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 60% The Last Boy Scout (1991) - Rated 19 Jun 2013
70 21% Avatar (2009) - Rated 16 Jun 2013
70 21% Big Nothing (2006) - Rated 15 Jun 2013
65 13% Armageddon (1998) - Rated 15 Jun 2013
40 4% Transformers: Dark of the Moon (2011) - Rated 15 Jun 2013
85 80% Dr. Horrible's Sing-Along Blog (2008) - Rated 15 Jun 2013
85 80% End of Watch (2012) - Rated 15 Jun 2013
80 60% Up (2009) - Rated 15 Jun 2013
80 60% Mary and Max (2009) - Rated 15 Jun 2013
75 38% Predator (1987) - Rated 15 Jun 2013