raistlin

raistlin
Movie Buff - 191 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2022
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 35% A Million Ways to Die in the West (2014) - Rated 22 Feb 2022
35 0% Between Two Ferns: The Movie (2019) - Rated 22 Feb 2022
40 0% Identity Thief (2013) - Rated 22 Feb 2022
72 35% The Walking Dead (2010) - Rated 20 Feb 2022
75 59% Westworld (2016) - Rated 20 Feb 2022
58 2% The Witcher (2019) - Rated 20 Feb 2022
60 3% The Wire (2002) - Rated 20 Feb 2022
78 78% Two and a Half Men (2003) - Rated 20 Feb 2022
77 76% Stranger Things (2016) - Rated 20 Feb 2022
76 75% Suits (2011) - Rated 20 Feb 2022