Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
rajesh123

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jun 20, 2020

more Recent Ratings
Check out rajesh123's...
95 91% Loving Vincent (2017) - Jun 21, 2020
90 70% Her (2013) - Jun 20, 2020
82 12% Johnny English (2003) - Jun 20, 2020
95 91% Moonlight (2016) - Jun 20, 2020
85 37% Monsters, Inc. (2001) - Jun 20, 2020
83 20% Men in Black (1997) - Jun 20, 2020
87 58% Spirited Away (2001) - Jun 20, 2020
80 4% Troy (2004) - Jun 20, 2020
85 37% The Truman Show (1998) - Jun 20, 2020
87 58% Se7en (1995) - Jun 20, 2020