Rakshas

rakshas
Movie Buff - 367 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2019
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 4% Superman Returns (2006) - Rated 24 Nov 2019
80 76% First Blood (1982) - Rated 24 Nov 2019
80 76% Black Hawk Down (2001) - Rated 24 Nov 2019
70 46% Fury (2014) - Rated 24 Nov 2019
40 4% The Pink Panther (2006) - Rated 24 Nov 2019
85 88% Timecrimes (2007) - Rated 24 Nov 2019
90 96% Pacific Rim (2013) - Rated 24 Nov 2019
65 33% Die Another Day (2002) - Rated 24 Nov 2019
65 33% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 24 Nov 2019
45 8% Johnny English (2003) - Rated 24 Nov 2019