Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ralexwr

Cinema Addict - 1126 Film Ratings

Member Since: May 4, 2008

Location: Australia

more Recent Ratings
60 55% The Usual Suspects (1995) - Feb 14, 2021
40 29% The Dig (2021) - Feb 03, 2021
40 29% Hidden Figures (2016) - Jan 30, 2021
60 55% Promising Young Woman (2020) - Jan 30, 2021
40 29% The Fog (1980) - Jan 16, 2021
60 55% Logan Lucky (2017) - Jan 15, 2021
80 82% Serpico (1973) - Jul 12, 2020
40 29% Velvet Buzzsaw (2019) - Jul 11, 2020
80 82% Mary and Max (2009) - Jun 06, 2020
60 55% Apollo 11 (2019) - Jun 03, 2020