ralfster

ralfster
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 30 Nov 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 95% Saving Private Ryan (1998) - Rated 30 Nov 2020
25 4% The Incredible Hulk (2008) - Rated 30 Nov 2020
65 40% Big Hero 6 (2014) - Rated 30 Nov 2020
65 40% Black Hawk Down (2001) - Rated 30 Nov 2020
89 86% Trainspotting (1996) - Rated 30 Nov 2020
67 59% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 30 Nov 2020
50 22% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 30 Nov 2020
35 13% Kung Fu Panda (2008) - Rated 30 Nov 2020
75 68% Layer Cake (2004) - Rated 30 Nov 2020
87 77% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 30 Nov 2020