rals01

rals01
Flick Fan - 85 Film Ratings
Member Since: 27 Apr 2012
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 85% Up (2009) - Rated 27 Apr 2012
68 17% X2: X-Men United (2003) - Rated 27 Apr 2012
70 31% Hellboy (2004) - Rated 27 Apr 2012
70 31% Enemy Mine (1985) - Rated 27 Apr 2012
72 44% Spider-Man (2002) - Rated 27 Apr 2012
80 70% King Kong (2005) - Rated 27 Apr 2012
70 31% Men in Black (1997) - Rated 27 Apr 2012
88 97% 12 Monkeys (1995) - Rated 27 Apr 2012
75 50% Surrogates (2009) - Rated 27 Apr 2012
78 58% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 27 Apr 2012