ramitsethi

ramitsethi
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 21 Apr 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 52% American Made (2017) - Rated 21 Apr 2018
90 76% The Post (2017) - Rated 21 Apr 2018
85 52% The Shape of Water (2017) - Rated 21 Apr 2018
90 76% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 21 Apr 2018
95 94% A Few Good Men (1992) - Rated 21 Apr 2018
80 34% Counterpart (2017) - Rated 21 Apr 2018
90 76% The Terror (2018) - Rated 21 Apr 2018
45 7% Altered Carbon (2018) - Rated 21 Apr 2018
75 21% Headhunters (2011) - Rated 21 Apr 2018
90 76% Heat (1995) - Rated 21 Apr 2018