ramitsutsumi

ramitsutsumi
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 08 Mar 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 52% Silent Hill (2006) - Rated 08 Mar 2018
100 97% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 08 Mar 2018
95 90% The Avengers (2012) - Rated 08 Mar 2018
95 90% Push (2009) - Rated 08 Mar 2018
90 82% Saw IV (2007) - Rated 08 Mar 2018
60 32% Dragonheart (1996) - Rated 08 Mar 2018
40 15% A Beautiful Mind (2001) - Rated 08 Mar 2018
20 2% Kick-Ass (2010) - Rated 08 Mar 2018
50 25% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 08 Mar 2018
40 15% The Martian (2015) - Rated 08 Mar 2018