RamRaD

ramrad
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2022
Location: Anchorage, Alaska, USA

more Recent Ratings

90 40% Suicide Squad (2016) - Rated 20 Aug 2022
90 40% Red (2010) - Rated 20 Aug 2022
95 72% The Ballad of Buster Scruggs (2018) - Rated 19 Aug 2022
90 40% Men in Black (1997) - Rated 19 Aug 2022
95 72% Snatch (2000) - Rated 19 Aug 2022
95 72% Iron Man (2008) - Rated 19 Aug 2022
95 72% Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 19 Aug 2022
90 40% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 19 Aug 2022
85 10% Shutter Island (2010) - Rated 19 Aug 2022
98 95% The Help (2011) - Rated 19 Aug 2022