ranceg29

ranceg29
Flick Fan - 90 Film Ratings
Member Since: 06 Oct 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 47% 50/50 (2011) - Rated 17 Nov 2019
84 60% Gran Torino (2008) - Rated 17 Nov 2019
89 73% Do the Right Thing (1989) - Rated 17 Nov 2019
94 87% The Departed (2006) - Rated 17 Nov 2019
75 30% Deliverance (1972) - Rated 17 Nov 2019
85 63% The Wrestler (2008) - Rated 17 Nov 2019
85 63% Casino (1995) - Rated 17 Nov 2019
66 21% Once Upon a Time in Mexico (2003) - Rated 17 Nov 2019
81 53% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 17 Nov 2019
90 80% Man on Wire (2008) - Rated 17 Nov 2019