randallflagg

randallflagg
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2006
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 38% Coach Carter (2005) - Rated 14 Aug 2007
"Nice one"
85 38% Hitch (2005) - Rated 14 Aug 2007
"a laugh"
9% The Avengers (1998) - Rated 14 Aug 2007
"boring"
100 83% Minority Report (2002) - Rated 14 Aug 2007
"Great action movie"
9% The Time Machine (2002) - Rated 14 Aug 2007
"uu no..."
75 28% Amélie (2001) - Rated 14 Aug 2007
"lovely"
100 83% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 14 Aug 2007
"great, great, great"
9% Old School (2003) - Rated 14 Aug 2007
"uu, no"
100 83% The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Rated 14 Aug 2007
"perfect!"
95 61% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 14 Aug 2007
"Great one"