randgrior

randgrior
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 19 Feb 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 75% Anne (2017) - Rated 15 Apr 2024
75 6% La Jetée (1962) - Rated 04 Nov 2023
90 52% The Break-Up (2006) - Rated 22 Aug 2023
75 6% Frances Ha (2013) - Rated 15 Aug 2023
95 75% Manchester by the Sea (2016) - Rated 14 Aug 2023
80 22% Homo sapiens (2016) - Rated 24 Jul 2023
90 52% Oslo, August 31st (2011) - Rated 24 Jul 2023
90 52% Amélie (2001) - Rated 21 Jul 2023
80 22% Hiroshima mon amour (1959) - Rated 21 Jul 2023
80 22% Black Mirror: Bandersnatch (2018) - Rated 21 Jul 2023