rantest06

rantest06
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 20 Mar 2013
Location: South Korea
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 50% The Quick and the Dead (1995) - Rated 20 Mar 2013
20 10% The Basketball Diaries (1995) - Rated 20 Mar 2013
70 70% Marvin's Room (1996) - Rated 20 Mar 2013
80 83% Titanic (1997) - Rated 20 Mar 2013
30 23% The Man in the Iron Mask (1998) - Rated 20 Mar 2013
20 10% The Beach (2000) - Rated 20 Mar 2013
60 50% Gangs of New York (2002) - Rated 20 Mar 2013
70 70% Catch Me If You Can (2002) - Rated 20 Mar 2013
50 36% The Aviator (2004) - Rated 20 Mar 2013
90 93% The Departed (2006) - Rated 20 Mar 2013