rarara

rarara
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 17 Feb 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 75% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 20 Feb 2012
90 42% The Matrix (1999) - Rated 20 Feb 2012
90 42% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 19 Feb 2012
80 7% Cocaine Cowboys (2006) - Rated 19 Feb 2012
100 96% Spirited Away (2001) - Rated 17 Feb 2012
95 75% Pulp Fiction (1994) - Rated 17 Feb 2012
90 42% Goodfellas (1990) - Rated 17 Feb 2012
86 17% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 17 Feb 2012
99 89% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 17 Feb 2012
80 7% True Grit (2010) - Rated 17 Feb 2012