rarmour18

rarmour18
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 67% Rebel Without a Cause (1955) - Rated 22 Apr 2016
97 82% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 22 Apr 2016
96 78% There Will Be Blood (2007) - Rated 22 Apr 2016
94 58% Sherlock Holmes (2009) - Rated 22 Apr 2016
92 47% A Night at the Roxbury (1998) - Rated 22 Apr 2016
100 98% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 22 Apr 2016
93 54% The Rock (1996) - Rated 22 Apr 2016
99 92% Beverly Hills Cop (1984) - Rated 22 Apr 2016
95 67% Bubba Ho-Tep (2002) - Rated 22 Apr 2016
100 98% City Slickers (1991) - Rated 22 Apr 2016