rascuache1

rascuache1
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 23 Jul 2006
Location: Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 97% 28 Days Later (2002) - Rated 14 Aug 2007
95 93% Millions (2004) - Rated 14 Aug 2007
74 33% The Fog (2005) - Rated 14 Aug 2007
75 38% Dawn of the Dead (1978) - Rated 14 Aug 2007
60 17% The Skeleton Key (2005) - Rated 14 Aug 2007
81 62% The Triplets of Belleville (2003) - Rated 14 Aug 2007
79 46% The Lost Boys (1987) - Rated 14 Aug 2007
85 69% Saw (2004) - Rated 14 Aug 2007
75 38% Misery (1990) - Rated 14 Aug 2007
70 29% Minority Report (2002) - Rated 14 Aug 2007