rasmusvrk

rasmusvrk
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 03 Sep 2014
Location: Stenstrup, Svendborg, Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 98% Boyhood (2014) - Rated 11 Sep 2014
90 91% Memento (2001) - Rated 03 Sep 2014
40 7% Pusher III: I'm the Angel of Death (2005) - Rated 03 Sep 2014
79 62% Bronson (2009) - Rated 03 Sep 2014
80 67% Drive (2011) - Rated 03 Sep 2014
65 28% En Kort en lang (2001) - Rated 03 Sep 2014
75 53% Pusher (1996) - Rated 03 Sep 2014
65 28% Flickering Lights (2000) - Rated 03 Sep 2014
65 28% The Green Butchers (2003) - Rated 03 Sep 2014
75 53% Pusher II: With Blood on My Hands (2004) - Rated 03 Sep 2014