ratacan

ratacan
Movie Buff - 203 Film Ratings
Member Since: 18 Oct 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

2% Amélie (2001) - Rated 20 Apr 2017
80 76% Logan (2017) - Rated 20 Apr 2017
80 76% Me, Myself & Irene (2000) - Rated 19 Oct 2016
50 20% Dr. Dolittle (1998) - Rated 19 Oct 2016
55 25% 10,000 B.C. (2008) - Rated 19 Oct 2016
75 63% Breaking Bad (2008) - Rated 19 Oct 2016
80 76% Troy (2004) - Rated 19 Oct 2016
70 51% Flubber (1997) - Rated 19 Oct 2016
75 63% Godzilla (1998) - Rated 19 Oct 2016
85 88% Bridge of Spies (2015) - Rated 19 Oct 2016