Ratnadaka

ratnadaka
Movie Buff - 195 Film Ratings
Member Since: 05 Sep 2015
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 99% Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 18 Nov 2023
60 30% All Is Lost (2013) - Rated 19 Jun 2020
50 13% Under the Skin (2014) - Rated 19 Jun 2020
50 13% Son of Saul (2015) - Rated 19 Jun 2020
95 94% Into the Wild (2007) - Rated 19 Jun 2020
90 85% Toy Story 4 (2019) - Rated 19 Jun 2020
75 54% Lucy (2014) - Rated 19 Jun 2020
90 85% Searching for Sugar Man (2012) - Rated 19 Jun 2020
60 30% Lost in Paris (2016) - Rated 19 Jun 2020
60 30% Elle (2016) - Rated 19 Jun 2020